Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Odgovori
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8444
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1586 puta
 pohvaljen: 2375 puta
Kontakt:

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la grof »

Oh, ovaj Wordery također ima affiliate, pa me zanima koliko su vam na njemu interesantne cijene, pa da se i kod njih ubacimo u affiliate.

Ruku na srce od tih affiliatea ipak dođe pokoja kuna.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4969
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3593 puta
 pohvaljen: 3688 puta
Kontakt:

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la sadistiko »

Već sam prije napisao da su cijene sasvim ok, ja naručio jednu igru prije par mjeseci
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8444
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1586 puta
 pohvaljen: 2375 puta
Kontakt:

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la grof »

sadistiko je napisao/la:Već sam prije napisao da su cijene sasvim ok, ja naručio jednu igru prije par mjeseci
Odlično, onda kada dobijemo i od njih affiliate, nakeljim tu, pa neka se i od njih nekaj dobije... ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
smi
Reactions:
Postovi: 392
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 10:57
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 25 puta
Kontakt:

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la smi »

sadistiko je napisao/la:Već sam prije napisao da su cijene sasvim ok, ja naručio jednu igru prije par mjeseci
I jos uvijek nije dosla? :)
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8444
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1586 puta
 pohvaljen: 2375 puta
Kontakt:

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la grof »

Eto, imamo affiliate i na Wordery. Kliknite na link s prvog posta ili na banner na naslovnici (a uskoro će biti i banner na forumu)

BTW, Google adsi su umrli jer nas je Google optužio za nepravilne klikove, tako da nećemo niti zasluženi ček dobiti.
Stoga, ostaje nam jedino Affiliate programi, a iskreno od njih smo do sada već i dobili poneku kunu. ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3568
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1140 puta
 pohvaljen: 1552 puta
Kontakt:

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la Shich »

Glavno da su se oni reklamirali 9 mjeseci besplatno... Nije loša taktika, zvuči kao da je Google hrvatska firma.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8444
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1586 puta
 pohvaljen: 2375 puta
Kontakt:

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la grof »

Shich je napisao/la:Glavno da su se oni reklamirali 9 mjeseci besplatno... Nije loša taktika, zvuči kao da je Google hrvatska firma.
Da, nažalost. No čuo sam od dosta svoje IT ekipe da je Google ljudima pozatvarao adsense baš kad je trebao isplatiti.

Baš mi je Google ovime ostavio gorak okus u ustima, no takva je njihova politika i oni su ti koji plaćaju (ili ne plaćaju).
No, kaj sad... idemo dalje.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Vatanen
Reactions:
Postovi: 415
Pridružen/a: 29 sij 2013, 14:46
Ima zahvala: 255 puta
 pohvaljen: 425 puta

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la Vatanen »

Samo jedna preporuka - Cardhaus Games (ima ga na popisu na početku teme) ima fenomenalne cijene igara jer obično odrežu od suggested retail price do trećine + imaju najjeftiniji shipping iz SAD-a poslije GMT-a s opcijom First Class Mail (7-18 dana). Baš mi je od njih stigao Kremlin za 20 dolara + 18,90 shippinga. Čeka se dugo - ja sam čekao točno 18 radnih dana, ali mislim da su dobra prilika s obzirom na 2 vječna problema: a) cijene šipinga iz SAD-a dosežu i prelaze cijene samih igra; b) cijene američkih igara u Europi ravno su 50 % više jer se dolari jednostavno pretvore u eure.
Opstoji, naravno, svima poznati problem carine - mene nije kačila ovoga puta (nisam provjeravao, ali mislim da 38,90 ni ne ulazi u zonu carinjenja... možda sam u krivu, kako god - moje iskustvo s naručivanjem iz SAD-a, što u 90% slučajeva znači GMT, je da su šanse za prolaz nekih 50-50, naravno ukoliko se ne naručuje više igara pa je paket golem).
Boardgames are power fantasies.
Maciej Janik et al.
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 567
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la Noghri »

Jedan mali off topic, da li zna netko koliki je tocno iznos na koji se ne placa carina izvan EU?
Avatar
Killa
Reactions:
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 lip 2011, 20:42
Lokacija: Split
Ima zahvala: 680 puta
 pohvaljen: 310 puta

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la Killa »

Ovi su korisnici zahvalili autoru Killa za post (ukupno 2):
Noghrimado
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”